۱۳۹۱ آذر ۲۹, چهارشنبه

بیان ابویاسر مسکوتانی امیر حرکت انصار ایران : وقتی خبر فعالیت مجدد برادران سازمان حزب الفرقان را شنیدیم در حقیقت از ته دل خوشحال شدیم ، ما به استحضار برادران عزیز میرسانیم که مبارزین حرکت انصار ایران فعالیت مجدد شما برادران در جبهه های حق علیه باطل ، تبریک گفته و از ته دل اظهار خوشی و خرسندی میکنند ، و موفقیت شما برادران را از الله متعال خواستارند .بسم الله الرحمن الرحیم
 الحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام علی سید المرسلین و قائد المجاهدین  و الصلاة و السلام علی اهل البيت مظلومين و علی أصحابه مطهرين و من تبعهم بإحسان إلی یوم الدین.
قال الله سبحانه و تعالی : (مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ تَرَاهُمْ رُكَّعاً سُجَّداً يَبْتَغُونَ فَضْلاً مِّنَ اللَّهِ وَرِضْوَاناً سِيمَاهُمْ فِي وُجُوهِهِم مِّنْ أَثَرِ السُّجُودِ ذَلِكَ مَثَلُهُمْ فِي التَّوْرَاةِ وَمَثَلُهُمْ فِي الْإِنجِيلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوَى عَلَى سُوقِهِ يُعْجِبُ الزُّرَّاعَ لِيَغِيظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ مِنْهُم مَّغْفِرَةً وَأَجْراً عَظِيماً) (الفتح 29 )
امروزه جامعه ی اهل سنت و ملتهای بلوچ ، کرد ، ترکمن ، خراسانی و بندری از همه طرف مورد ظلم و ستم رژیم آخوندی  قرار می گیرد از يك سو دست آموز افراطیون است و از سوی ديگر مورد هجوم دولت مردان ظالم و از سوی ديگر تبليغات سوئی كه از هر طرف ما را مورد اهانت قرار ميدهند!
 ما اهل سنت ايران سرفراز آمده ايم تا تاريكی و خصومت را از چهره ی پاك اهل سنت عزيز بزدائيم . ما آمده ايم تا بار سنگينی كه از طرف دشمنان روی دوشمان نهاده شده برداريم! تا جهانیان با چهره ی واقعی اهل سنت و ملتهای مظلوم آشنا شوند. 
آری در میان مردمان اهلسنت ایران مردانی با ایمان هستند ، که ازجان و مال خویش گذشته و در فکر دفاع از ایمان ، قرآن ، اصحاب رسول الله و امهات المومنین ، وطن و سرزمین خود هستند ، این کاروان جانفدا مبارزینی با ایمان و موحد هستند که در برای از بین بردن استبداد و طاغوت قیام کرده اند و برای از بین بردن دشمنان اسلام و اهلسنت از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
وقتی خبر فعالیت مجدد برادران سازمان حزب الفرقان را شنیدیم در حقیقت از ته دل خوشحال شدیم ، ما به استحضار برادران عزیز میرسانیم که مبارزین حرکت انصار ایران فعالیت مجدد شما برادران در جبهه های حق علیه باطل ، تبریک گفته و از ته دل اظهار خوشی و خرسندی میکنند ، و موفقیت شما برادران را از الله متعال خواستارند .
مردم اهلسنت ایران و ملت بلوچ هیچ وقت عملیاتهای مبارزین حزب الفرقان را فراموش نخواهد کرد ، که دشمنان دین را لرزه بر اندام ، پریشان و مبهوت کرده بودند ،  و سرزمین بلوچستان از قربانی ها و کوشش های بی دریغ این برادران که اکثر دوستان خویش را در راه حق و عدالت و برای دفاع از اصحاب رسول صلی الله علیه و سلم ، از دست داده اند ، فخر کرده و می بالد.
ملت اهلسنت ایران و ملتهای مظلوم ، نیاز به همدلی و اتحاد دارند ، همانطور  که ارگانهای جنایتکار رژیم اعم از سپاه ، مرصاد ، اطلاعات و.... برای از بین بردن مردم اهلسنت و ملت بلوچ با همدیگر همکاری میکنند ، بر ما مبارزین فرض می باشد که با همدیگر همکاری داشته باشیم و رحماء بینهم را اختیار کرده و بر کفار و دشمنانمان شدید باشیم واکنون جهاد خلاف رژیم آخوندی متعلق به حزب واحد یا گروه خاصی نیست ، بلکه باید هر سنی یا هر بلوچ یک مبارز حقیقی علیه رژیم دیکتاتور آخوندی شود.
باری دیگر حرکت انصار ایران فعالیت مجدد سازمان حزب الفرقان را به تمام مبارزین بالخصوص به رهبر سازمان حزب الفرقان تبریک گفته و حرکت انصار ایران اعلان همکاری و همیاری در تمام امور ، تاکتیک های جهادی و فرهنگی میکند.
و من الله التوفیق
ابویاسر مسکوتانی
خادم حرکت انصار ایران 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام :بیننده محترم لطفا نظرات یا پیشنهادهای خود را درج نمائید .